HAKKIMIZDA

Fatma Gürbüz Teşvik Uzmanı

Fatma Gürbüz Teşvik Uzmanı

Kariyer: Fatma Gürbüz eğitimini, 2016 Yılında Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümünden ön lisans derecesi, daha sonra 2017 yılında Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Uzaktan Eğitim İşletme Yönetimi bölümünü ön lisans derecesi ile tamamlamıştır. İşletme Yönetimi bölümünü Açıköğretim Fakültesi İktisadi ve İdari Bilimler ile Lisansa tamamlamakta olup eğitimine devam etmektedir.

İş hayatına 2007 yılında başlayan Gürbüz, 2009 ve 2015 yılları arasında Manisa’da tarım ve pazarlama sektöründe; mali işler yöneticiliği, idari işler denetim yöneticiliği, üretim yönetimi ve denetimi, pazarlama yönetimi, şube ve bayiliklerin denetimi görevlerinde bulunmuştur. Daha sonra Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Hizmetleri sektöründe 2015 ve 2016 yılları arasında Denetçi Yardımcısı olarak görev almış ve farklı sektörleri içerisinde barındıran Manisa Organize Sanayi Bölgesinde birçok firmada bu görevi sürdürmüştür.

Sosyal yardımlaşma alanında çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü olarak görev almış olup, iş hayatı boyunca özelikle işletme yönetimi, stratejik planlama ve kurumsallaşma konularında birçok eğitim ve seminere katılmıştır. FCS Fidan Consulting & Strategy firmasında vergi uzmanı ve denetçi olarak görev yapmaktadır

Uzmanlık Alanları:

  • Ticaret Bakanlığı Destekleri
  • KOSGEB Destekleri
  • Muhasebe & Finans
  • Stratejik Planlama
  • İç Kontrol Sistemleri
  • Maliyet Muhasebesi Sistemleri