HAKKIMIZDA

Hakan Kaş, SMMM

Hakan Kaş, SMMM

1973 yılında İstanbul’da doğdu. Boğaziçi Üniversitesi, Meslek Yüksek Okulu, İş İdaresi Bölümü’nden 1994 ve Anadolu Üniversitesi, Açık Öğretim Fakültesi, Muhasebe ve Finans Bölümü’nden 1999 yılında mezun oldu.

2005 yılında İstanbul Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası’ndan mali müşavirlik ruhsatını aldı.

Özel sektörde çeşitli firmalarda finans ve muhasebe yöneticisi olarak çalıştı. 2001 yılında Lisans A.Ş. ve Sinerji Reklam’dan oluşan grubun finans ekibine katıldı. Grup; Warner Bros., Turner Broadcasting, IMPS, 20th Century Fox, FC Barcelona, Manchester United, Real Madrid, Universal Studios ve Rovio Entertainment gibi dünyanın önde gelen eğlence ve marka lisansı şirketlerinin tüketici ürünleri bölümlerini Türkiye ve K.K.T.C.’de temsil etmektedir. Aynı zamanda 2005 yılında kurulan European Licensing Company UK Ltd.’in de muhasebe ve finans operasyonlarını yönetmiştir.

Gruptaki 14 yıllık tecrübesi sayesinde lisans, telif muhasebesi, telif denetimi ve telif raporlaması konularından uzmanlaşmıştır. 2016 yılında beri Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ve Yönetim Danışmanı olarak faaliyet göstermektedir.